Pracuj jako koordynator

Zarządzaj pracownikami w niemieckich magazynach

Znasz język niemiecki? Chcesz się rozwijać?

Aplikuj

Łukasz

kierownik projektu w Haldensleben

Znasz język niemiecki? Chcesz się rozwijać?

Aplikuj

Korzyści

Stabilna praca

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w biznesie i od wielu lat staramy się stworzyć silny, doświadczony i wyspecjalizowany zespół realizujący wspólnie misję, wizję i politykę firmy.

więcej

Niemiecka umowa o pracę

Zatrudniamy naszych pracowników legalnie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, co oznacza, że jesteś objęty również opieką medyczną, a także masz płacone składki socjalne.

więcej

Bonusy do wynagordzenia

Oprócz zasadniczej pensji jako osobie na stanowisku kierowniczym należą się dodatkowe bonusy do wynagrodzenia w postaci premii oraz dopłaty do zakwaterowania.

więcej

Świadczenia socjalne

Z racji legalnego zatrudnienia zgodnie z niemieckim prawem jako Twój pracodawca odprowadzamy niezbędne składki na świadczenia socjalne, takie jak rentowne, emerytalne, zdrowotne, etc.

więcej

Szkolenia rozwojowe

Rozwój naszych pracowników jest dla nas bardzo ważny, dlatego dbamy, aby nieustannie nasz zespół podnosił swoje kompetecje organizując szkolenia dla całego teamu.

więcej

Praca w młodym zespole

Jesteśmy młodym zespołem, który już wielokrotnie dowiódł swoich umiejętności i zyskał dobrą reputację zarówno w branży, jak i wśród Klientów.

więcej

Opinie koordynatorów

Jako koordynator poszerzam swoje kwalifikacje zawodowe i rozwijam się na wielu polach, a możliwość awansu motywuje mnie do dalszego rozwoju osobistego. Polecam każdemu, kto chce poszerzyć horyzonty i poznać fantastyczne osoby!

Ania PKA w Gernsheim

Praca jako kierownik projektu daje mi bardzo dużo satysfakcji. Każdy dzień to nowe wyzwanie, któremu staram się sprostać. Nieustannie się uczę, powiększając tym samym swój bagaż doświadczeń. Dzięki pracy, również w życiu prywatnym stałem się bardziej  zorganizowany i zmotywowany do działania.

Łukasz PKL w Haldensleben

Dzięki pracy na stanowisku koordynatora bardzo się otworzyłam na ludzi i nauczyłam się z nimi rozmawiać, zachowując postawę asertywną. Ponad to codziennie zdobywam kolejne doświadczenia, które napewno przydadzą się w przyszłości.

Karolina PKA w Haldensleben

Ścieżka kariery

MA

PRACOWNIK
(Mitarbeiter)

PKA

BRYGADZISTA
(Arbeitender Projektkoordinator)

PKL

KIEROWNIK PROJEKTU
(Leitender Projektkoordinator)

OPS

OPERATIONS
MANAGER

Osobom znającym język niemiecki na poziomie komunikatywnym, posiadającym zdolności organizacyjne, potrafiącym zarządzać zespołem ludzi, a przede wszystkim chcącym się rozwijać, proponujemy ścieżkę kariery w hrXP.
 
Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego masz doświadczenie w pracy na magazynach, możesz otrzymać propozycję pracy na stanowisku Brygadzisty, czyli tzw. koordynatora pracującego. Obejmując to stanowisko zostaniesz kierownikiem zespołu, z którym będziesz pracował na magazynie.
 
Kolejnym etapem w ścieżce rozwoju jest Koordynator Projektu, który zajmuje się wyłącznie kwestiami organizacyjno-administracyjnymi. Natomiast najwyższe stanowisko to Operations Manager, czyli osoba, która zarządza projektem od strony strategicznej, a także jest mentorem i bezpośrednim przełożonym dla podległych mu koordynatorów.
Zobacz

Od Komisjonera do Managera

Poznaj historię Krzysztofa