Oferta pracy

Elektryk w dziale utrzymania ruchu - Übach-Palenberg

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Übach-Palenberg
Numer referencyjny: EBT-000-2019-PL
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Stawka: 3153 EUR/m-c brutto

Opis stanowiska:

  • utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego,
  • nadzór nad montażem i uruchamianiem elektrotechnicznych instalacji energetycznych i technologicznych,
  • konserwacja oraz usuwanie awarii urządzeń elektrycznych,
  • realizowanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń.

Dołącz do nas, jeśli masz:

  • min. średnie wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie i wiedza z zakresu działania i napraw instalacji elektrycznych oraz z zakresu przeglądów, konserwacji i remontów
  • maszyn oraz urządzeń,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenie ze sterowaniem SPS,
  • wiedza w zakresie instalacji rozdzielnic niskiego i wysokiego napięcia,
  • samodzielność w działaniu.

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • indywidualne szkolenia i możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opieka zdrowotna w miejscu pracy,
  • gwarantowane 38 h pracy w tygodniu.

Nigdy nie pracowałeś za granicą i nie znasz języka niemieckiego?

Nic straconego! Czas to zmienić - aplikuj i zdobądź swoje pierwsze doświadczenie! To nie takie trudne jak myślisz :)

Nie zapomnij o załączeniu swojego CV.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634.