Oferta pracy na stanowisku

Koordynator pracowników magazynowych w Niemczech

Szukasz ciekawej pracy? Chcesz się rozwijać? Pracowałeś już wcześniej w Niemczech? Znasz język niemiecki? Aplikuj!

Twoje zadania:

  • Zarządzanie grupą pracowników
  • Opracowywanie harmonogramu prac zgodnie z czasem realizacji
  • Monitorowanie prac i wsparcie merytoryczne pracowników
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz grafików pracy
  • Stała współpraca z kierownictwem projektu

Wymagamy:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • Biegła obsługa komputera, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność, sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Legalną pracę
  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • Niezbędne narzędzia pracy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy, aplikuj wypełniając formularz zgłoszeniowy. Nie zapomnij o załączeniu swojego CV.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634.

Czy znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym?*

Wszystkie pola z * są obowiązkowe.

W dowolnym momencie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy ochronadanych@hr-xp.com