Oferta pracy na stanowisku

Pomocnik magazynowy/sortowacz - Grünheide

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik magazynowy/sortowacz (M/F)

Miejsce pracy: Grünheide (okolice Berlina – 70 km od granicy z Polską)
Numer referencyjny: KOM-47170-2018-PL
Rozpoczęcie pracy: do uzgodnienia

Stawka: 10,00 EUR/h brutto

Opis stanowiska:

  • praca na dziale Leergut (sortowanie/pakowanie) na jednym z dwóch magazynów:

Magazyn 1:

  • sortowanie skrzynek,
  • sortowanie palet,
  • załadunek towaru,
  • sortowanie i rozwożenie towaru na rampie,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Magazyn 2:

  • rozładunek towaru,
  • rozwożenie towaru na rampie,
  • obsługa windy,
  • praca w myjni,

Wymagamy:

  • silnej motywacji do pracy oraz gotowości do zamieszkania na terenie Niemiec.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • możliwość wyjazdu od zaraz,
  • mile widziane auto.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • korzyści podatkowo – socjalne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • wsparcie w załatwieniu formalności na terenie Niemiec (meldunek, zasiłek rodzinny) – opieka polskojęzycznego koordynatora,
  • możliwość podwyższenia swoich kompetencji i awansu na stanowisko koordynatora.

Nigdy nie pracowałeś za granicą i nie znasz języka niemieckiego?

Nic straconego! Czas to zmienić - aplikuj i zdobądź swoje pierwsze doświadczenie! To nie takie trudne jak myślisz :)

Nie zapomnij o załączeniu swojego CV.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634.

Wszystkie pola z * są obowiązkowe.

W dowolnym momencie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy ochronadanych@hr-xp.com