Oferta pracy na stanowisku

Pracownik utrzymania czystości (m/f) - Lübbenau

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

Start: od zaraz
Numer referencyjny: RNK-250-2018-PL
Miejsce pracy: Lübbenau (Brandenburgia)

Zadania:

  • sprzątanie hali magazynowej przy pomocy maszyn i innych urządzeń
  • sprzątanie regałów i powierzchni regałowych
  • mycie maszyn i urządzeń maszynowych
  • zbieranie uszkodzonych produktów
  • opróżnianie koszy odpadowych
  • obsługa prasy na dziale utylizacji
  • obsługa wózków widłowych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w sprzątaniu powierzchni magazynowych lub hal przemysłowych
  • uprawnienia na wózki widłowe – istnieje możliwość uczestniczenia w kursie na miejscu (po podjęciu zatrudnienia)
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane auto

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • korzyści podatkowo - socjalne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wewnętrzne
  • wsparcie w dopełnieniu formalności na terenie Niemiec (meldunek, zasiłek rodzinny)
  • możliwość podwyższenia swoich kompetencji i awansu na stanowisko koordynatora

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy, aplikuj wypełniając formularz zgłoszeniowy. Nie zapomnij o załączeniu swojego CV.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634.

Wszystkie pola z * są obowiązkowe.

W dowolnym momencie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy ochronadanych@hr-xp.com